Çağrı Merkezi: 0 534 301 51 30

Royal Canin Mini Starter Köpek Maması 1 kg ACIK MAMA

75,00 TL

Ürünlerimiz hava almayacak şekilde paketlenmektedir.

Marka Royal Canın
Ürün Açıklaması
Royal Canin Mini Starter Yavru Köpekler İçin Başlangıç Maması 3 Kg Küçük ırk 1-10kg arası dişi köpek ve yavruları için komple mama.Gebelik dönemi sonu ve emzirme dönemindeki dişi köpek sütten kesilen 2 aya kadar yavru köpekler içindir Başlangıç Formülü Sindirim Güvenliği-Doğal Savunma Royal Canin’in süregelen bilimsel çalışmalarının meyvesi START COMPLEX, anne sütünde bulunan besin öğelerinin güvenle sindirilmesine ve yavrunun doğal savunma mekanizmalarına yardımcı olan özel besinlerle güçlendirilmiş özel bir kombinasyondur.
Doğum programı Royal Canin’in süregelen bilimsel çalışmalarının meyvesi START COMPLEX, anne sütünde bulunan besin öğelerinin güvenle sindirilmesine ve yavrunun doğal savunma mekanizmalarına yardımcı olan özel besinlerle güçlendirilmiş özel bir kombinasyondur.
Gebelik ve süt verme döneminde destekleyici Gebeliğin sonu ve süt verme döneminde annenin yüksek enerji gereksinimine uyum sağlayacak besin takviyesi.
Sütten kesilme dönemi için ideal Anne sütünden mamaya geçişi kolaylaştıracak besinsel çözümler.
(enerji miktarı, kalite, protein, yağlar) Kolay rehidrasyon Yulaf benzeri kolay sıvı çeken taneler anne ve sütten kesilen yavrular için uygun ve lezzetlidir.
Sindirim Güvenliği - Doğal Savunma Royal Canin in bilimsel çalışmalarının meyvesi START COMPLEX, anne sütünde bulunan besleyici unsurlarla, aktif olarak sindirim güvenliğini arttıran ve yavrunun doğal savunma sistemini güçlendiren takviye besinlerin özel bir birleşimi.
Mamanın İçeriği: Kurutulmuş kümes hayvanları eti, pirinç, hayvansal yağlar, bitkisel protein izolat, mısır, pancar küspesi, hidrolize hayvansal proteinler, mineraller, balık yağı, soya yağı, frukto-oligo-sakkaritler, yağ asidi tuzu, hidrolize maya mannan-oligo-sakkaritler ve beta-glukan kaynağı, yumurta tozu, kadife çiçeği özü lutein kaynağı.
Vitamin A: 13900 IU, Vitamin D3: 1200 IU, Beta-karoten: 40 mg, E1 Demir: 47 mg, E2 Iyot: 3,6 mg, E4 Bakır: 8 mg, E5 Manganez: 61 mg, E6 Çinko: 201 mg, E8 Selenyum: 0,08 mg - Koruyucular - Antioksidanlar.
Mamanın Analizi: Protein: 30 - Yağ: 22 ? Ham Kül: 7,5 ? Ham Selüloz: 1,3.
Yorumlar
Yorum Yap