Çağrı Merkezi: 0 534 301 51 30

Obivan Kuzu Etli ve Yaban Mersinli Yavru Köpek Maması 15 KG

212,00 TL
Marka Obivan
Ürün Açıklaması

obivan Kuzu Etli ve Yaban Mersinli Yavru Köpek Maması 15 Kg

Doğadan gelen muhteşem lezzetlerin karışımıyla meydana getirilen Obivan Kuzu Etli ve Yaban Mersinli Yavru Köpek Maması 1 yaşın altındaki yavru köpeğinize özel olarak hazırlanmıştır. Küçük dostunuzun gelişiminde gereksinim duyan tüm vitamin, protein, mineral ve antioksidanları karşılayabilecek şekilde formüle edilmiştir.

İçeriğindeki kuzu etinden gelen protein, vitamin ve mineraller sağlıklı kas ve iskelet sisteminin gelişiminde büyük bir etkendir. Obivan Kuzu Etli ve Yaban Mersinli Yavru Köpek Maması formülündeki kalsiyum, fosfor, sodyum, çinko şeklinde mineraller köpeğinizin güçlü bir bağışıklık sistemi oluşturmasını destek sunar. Tabiatın bizlere sunduğu en güzel meyvelerinden olan yaban mersini ile desteklenen aromasıyla küçük dostunuzun severek yiyeceği bir mamadır.

İçindekiler: İşlenmiş Kuzu Proteini, İşlenmiş Hayvansal Protein, Mısır, Tavuk Yağı, Pirinç, Şeker Pancarı, Ciğer Aroması, Peynir Altı Suyu Tozu, Vitaminler ve Mineraller, Ksilo-Oligosakkarit, Bira Mayası, L-Karnitin, Keten Tohumu, Tuz, Yucca Schidigera, Glukosamin, Kondroitin Sülfat, Doğal Koruyucular, blueberry, Antioksidanlar.

Mineraller: Kalsiyum, Fosfor, Sodyum, İyodin, Çinko, Bakır, Potasyum Klorür, Demir, Selenyum.

Vitaminler: Vit. A, Vit. D, Vit. E, Vit. C, Vit. B1 – B2 – B3 (Niacin) – B6 – B12 – B7 (Biotin) – B9 (Folik Asit), Vit. K, Kolin, Kalsiyum Pantotetan.

Besin Değerleri: Protein %27, Yağ % 16 , Selülöz %4, Kül %8 , HCI’de Çözünmeyen Kül %2, Nem %10, Kalsiyum %1.5 , Fosfor %1 , Sodyum %1.2 , Bakır Sülfat 15mg/kg , A Vitamini 15000 IU / kg , D3 Vitamini 1000 IU/kg, E Vitamini 100 mg / kg , C Vitamini 100 mg / kg.

Yorumlar
Yorum Yap